Zábava v Kraskově

Každou neděli se zde chlapi schází na odpolední zápas a vždy ke konci letních prázdnin se tu koná turnaj, ve kterém proti sobě stojí týmy z okolních měst i vesnic.

Fotbal v Kraskově

Fotbal v Kraskově

V Krásné přírodě a na čerstvém vzduchu se dá dělat mnoho věcí. Správnou volbou mohou být například výlety na kole. Trasy jsou poměrně náročné a možná právě proto se přes Kraskov jezdí i cyklistický závod. Velmi lákavé jsou také peší turistické stesky. Vyšlápnout si můžete například na nedaleký hrad Lichnice.

Lichnice

Jestli jste línější povahy, pak si v Kraskově můžete dosytosti užít pohodových činností, jako je houbaření, rybaření, nebo jen lenošení.

Pekelský rybník

Pekelský rybník

To vše díky lesům obklopujícím Kraskov a dvou rybníkům. Právě u jednoho z rybníků se nachází autokemp, kde se můžete občerstvit. Navštívit můžete také peklo (Rekreační zařízení Peklo) a zchladit se můžete v rybnících Horní Peklo a Dolní Peklo.

Zima v Kraskově

Zima v Kraskově

V zimě je samozřejmě možnost si zalyžovat. Vhodné jsou spíše běžky. Informace o běžkařských trasách jsou zde: www.trasy.czh.cz

Pokud mají vaše děti rádi zvířata, můžete se projít lesem kolem chovné stanice Ramongo. Více informací o této chovné stanici naleznete na stránkách www.ramongo.websnadno.cz/.

Sdílejte přes Facebook a Twitter These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Twitter